Про “ПП Шозда”

Ми вже десятки років активно працюємо на ринку в області торгівлі будівельним риштуванням, а також його реклами і маркетингу.

ПП Шозда

Будівельне риштування застосовується практично при всіх видах будівництва і ремонту: цегляна кладка, монтаж фасадних систем, обробка, фарбування стін і стель і так далі Ви можете бачити наше риштування на багатьох будівельних майданчиках у м. Тернополі.

Наявність великої кількості пам’ятників , унікальних будівель і споруд старої архітектури створює постійну потребу в будівельних матеріалах і устаткуванні для їх ремонту, реставрації і обслуговування. Крім того, в м. Тернополі, де живуть і працюють майже 250 тисяч чоловік, постійно ведеться будівництво нових житлових і промислових об’єктів, реконструкція старих. Тому торгівля будівельним риштуванням і ознайомлення з ними українських споживачів стало основним напрямом діяльності ПП Шозди.

Будь-який проект будівництва буде невдалим, якщо спробувати здійснити його без будівельного риштування. В ті часи, коли необхідно було побудувати будинок або єгипетську піраміду, в ролі будівельного риштування виступали люди. Людський матеріал був доступним і дешевим. Зміна відношення до людей спричинила зміни і в будівельному світі. Технічний і хімічний прогрес дозволили зводити міцні будівлі з найменшими витратами. А поява тенденції до споруди висотних будівель пред’явила свої вимоги до будівельного риштування. Тепер воно повинне виконувати не тільки робочу функцію, але і захисну, оберігаючи і робочих і населення міста від негативних наслідків будівництва.

ПП Шозда пройшов перевірку часом, оскільки на ринку будівельного риштування ми працюємо з 2003 року. За цей період за допомогою нашого устаткування було побудовано немало будівель, а до числа наших постійних клієнтів входить цілий ряд крупних організацій. Приватний підприємець займається виробництвом і постачанням устаткування для будівельних робіт. Ми будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів.

На сьогоднішній день ПП Шозда є одним з провідних виробників і постачальників устаткування для будівельних і промислових підприємств м. Тернополя, завоював репутацію солідного і надійного партнера. Наше підприємство зацікавлене в створенні розгалуженої мережі збуту і готове підтримувати різні форми співпраці з регіональними дилерами, готове здійснювати постачання будівельного устаткування в будь-який регіон України і в країни ближнього зарубіжжя. Робота тільки на взаємовигідних умовах.

Якщо у вас виникли які-небудь питання по продукції, яку надає наша компанія, – дзвоните нам: (0352) 429-429, 42-14-89, (097) 131-61-51, (096) 211-07-48

Тут ви можете переглянути інформацію про продаж і оренду будівельного риштування, ціни на риштування, галерею робіт, відео демонстрацію.