Оздоблення під`їздів

Наша компанія пропонує Вам якісно, швидко та ексклюзивно оздобити сходові клітки , офісні та торгові приміщення.

Правильний під’їзд – запорука вашого благоустрою

Під’їзд – це частина будинку, що першою потрапляє на очі і тому належне оздоблення під’їзду може справити позитивне чи негативне враження.
Багато хто з нас живуть в густонаселених будинках. Кожен житель такого будинку прагне зробити у своїй квартирі якісний ремонт. А як же місця загального користування, такі як сходові клітки та під’їзди? Адже вони часто перебувають не в кращому стані і теж чекають обробки і ремонту. Але, на жаль, не в кожного будинку є можливість мати гідний під’їзд. Адже це не квартира, а місце загального користування і не всі власники квартир висловлюють готовність ремонтувати місця загального користування. На щастя для власників житла, деякі забудовники приділяють цьому питанню пильну увагу і надають під’їздам належного вигляду,що дуже тішить. Можливо, деякі ОСББ або Жеки також готові вкласти кошти власників і навести лад не тільки на прибудинкових територіях, а й у під’їздах будинків,що заслуговує високої похвали .
Компанія «ШОЗДА», пропонує свої послуги з капітального ремонту і обробки під’їздів у будинках різного призначення. Всі роботи проводяться в якомога коротші терміни та по змозі за мінімальні кошти (економія 25-45% грн./м.кв.) Ремонт під’їздів розробляється індівдуально для кожного клієнта. В наявності є великий вибір колірних гам і структур.
 
Якщо ви проживаєте в будинку з гарно оздобленим під’їздом-то не просто приємно і з квартири вийти, а отримуєш масу позитивних емоцій!  Якщо ваш під’їзд поки що не має такого виду – теж не біда.звичайно, можна жити і з тим, що є. А можна постаратися і подбати не тільки про свою квартиру, а й про це місце громадського користування. Головне, щоб всі ваші сусіди були такої ж думки!
 
Професіонали нашої компанії візьмуть на себе виконання всіх видів робіт у вашому під’їзді, починаючи з найпростішої обробки приміщень і закінчуючи кап. ремонтом із застосуванням всіляких дизайнерських рішень.
  • ремонт сходових кліток під’їздів;
  • заміну комплектуючих приладів освітлення;
  • заміну комплектуючих розеток, виключателів;
  • заміну комплектуючих приладів опалення;
  • плиточні роботи
  • покраска сапожка емаллю
  • покраска перил емаллю
  • скління або заміну віконних та дверних блоків;
Ми гарантуємо вам доступні ціни та вигідні умови співпраці, які допоможуть зробити ваш під’їзд дійсно комфортним для його мешканців!