Будівельне риштування, Оренда

Одна з послуг , що надаються нашою компанією – це здача в оренду будівельного риштування.

Для кого оренда

Риштування вертикально – приставне штирове типу ЛСПШ 200-30 застосовується практично при всіх видах будівництва: цегляна кладка, реконструкція та ремонт будівель і споруд , для обробних робіт і зафарбовування стін і стель, для робіт на фасадах і усередині приміщень, для розміщення працівників і будівельних матеріалів безпосередньо в зоні виконання будівельних – ремонтних – оздоблювальних робіт Основною особливістю продукції є простота і надійність монтажу, тобто після роботи на фасаді (максимальна висота 30м) цю ж конструкцію можна використовувати і усередині приміщення, поставивши її на системну консоль, не прикріплюючи до стіни . Ви можете бачити наше будівельне риштування на багатьох будівельних майданчиках, де будуються будинки, котеджі, дачі, ведеться обробка нових, ремонт і реставрація старих будівель.
Риштування відповідає вимогам ГОСТ 24258-88, ГОСТ 27321-87
За допомогою всього декількох елементів і простих ручних операцій Ви “блискавично” отримаєте надійну конструкцію для проведення будь-яких будівельних робіт. Ця система ось вже десятиліття займає провідне місце на ринку будівельної техніки. Ви можете пристосувати рамні ліси для вирішення практично будь-яких технічних завдань. Рамна конструкція поєднує в собі багатофункційність, неперевершену легкість з необхідною міцністю і стійкістю, а також є високорентабельним товаром.
Риштування будівельне кріпиться до фасаду будівлі. Основна деталь будівельного риштування – вертикальна рама, розміром 2 х 0,70 метрів, два варіанти: прохідна і зі сходами. У зібраному вигляді воно займає набагато меншу площу опори, чим багато інших вітчизняних і імпортних. Не вимагає великої площі при зберіганні на складі в повному комплекті. Будівельне риштування комплектується зв’язками: деревяними настилами, горизонталями і діагоналями, що додають жорсткість всій просторовій конструкції.
Тоді при роботі на фасаді людям забезпечений надійний захист від всіляких травм і нещасних випадків. Вони, на сьогоднішній день, по вимогам ВНІЇ охорони праці в будівництві і промисловості, на 100% відповідають найсуворішим нормативам по техніці безпеки.