Дахові роботи

Сучасна покрівля – це складна конструкція, яку порівнюють з “багатошаровим пирогом”, що складається з декількох компонентів

Покрівельні роботи

Коли будують будинок, розраховують на те, що жити в нім будуть і діти, і онуки. Ми ретельно підбираємо матеріал для будівництва стін, але не менш важливим є вибір покрівельного матеріалу для даху, що укриватиме у негоду та даватиме прохолоду у спеку.

Тому будівництво даху починається з вибору покрівельних матеріалів. Що саме обрати: натуральну керамічну черепицю, сучасну металочерепицю, м’яку черепицю або “екзотичні” природні матеріали з соломи, дерева, тощо? Наші фахівці вас проконсультують щодо їх ціни та фізичних властивостей, але рішення за вами.

Сучасна покрівля – це складна конструкція, яку порівнюють з “багатошаровим пирогом”, що складається з багатьох компонентів: пароізоляційної плівки, утеплювача, гідроізоляції, вітрозахисту, покрівельного покриття і багатьох інших. Правильна конструкція покрівлі забезпечує вентиляцію підпокрівельного простору і надійний захист від тепловтрат і утворення конденсату.

Усі, хто займаються будівництвом свого будинку, приступають, врешті-решт, до монтажу покрівлі будівлі. Дахи мають бути обов’язково надійними і красивими. Вибір покрівлі обумовлюється її значенням. Покрівля кожного будинку являє собою складну конструкцію, елементи якої виконують різні функції. Установку покрівлі або її монтаж починають на стадії підготовки проекту будівлі. Цей процес включає такі етапи: вибір конкретного типу даху, розрахунок елементів її конструкції для покрівлі, підбір матеріалів для покрівлі і теплоізоляції, а також окремих її елементів. Після того, як будуть підготовлені усі необхідні елементи даху, можна займатися самими роботами по монтажу.

Утеплення покрівлі

В умовах українського клімату важливим моментом при пристрої даху є заходи з утеплення кровель. Ці заходи дозволяють значно підвищити теплоізоляційні властивості покрівельних конструкцій і забезпечити захист внутрішніх приміщень будівлі від значних перепадів температур. З цією метою в ході покрівельних робіт, що проводяться нами, з розцінками на які ви можете ознайомитися на нашому сайті, ми використовуємо кращі сучасні теплоізоляційні матеріали. Кількість і характеристики цих матеріалів підбираються залежно від того, яким чином використовуватиметься горищне приміщення.

Основними матеріалами, які ми використовуємо для утеплення дахів, є теплоізоляційні плити Rockwool, ISOVER, Піноізол та інші.

Усі ці матеріали відповідають сучасним санітарно-гігієнічним вимогам, не виділяють токсичних речовин, зручні у використанні і дозволяють не лише добитися високих показників теплоізоляції, але і забезпечити високі звукоізоляційні характеристики.